BLACK FRIDAY!

Z Okazji dzisiejszego black friday i zbliżających się Mikołajek wybraliśmy się na zakupy. Już od dawna chwiałam kupić Zosi nowe książeczki, do czytania na dobranoc. Udało nam się trafić na promocję w empiku -25% (jaki kraj taki black friday, ale dobre i to ;). Gdybyście byli zainteresowani, promocja trwa do końca niedzieli i dotyczy książek, gier oraz płyt CD). Nie było łatwo wybrać spośród wszystkich dostępnych pozycji ale udało nam się zdecydować na 4 książeczki.

 Z tej książki cieszę się najbardziej! Każda bajeczka jest na jedną stronę i jest ich aż 365 czyli codziennie inna historia! Teraz mam dylemat czy poczekać do 1 stycznia z bajką numer 1 :)

Bardzo ciekawa książeczka z masą małych schowków do odkrycia. Jestem pewna, że Zosi się spodoba! (głównie ich odrywanie :) )

Kupiliśmy też grę memory ze zwierzątkami. Spokojnie, nie jestem szalona i nie będę kazała 6 miesięcznemu dziecku w nią grać :) Na razie szabloniki posłużą nam do nauki zwierzątek :)

Pewnie te małe książeczki wylądują w Zosi bucie 6 grudnia :)

Przy okazji zakupów higienicznych w hebe, natknęliśmy się na kolejną naszym zdaniem świetną książkę, i oczywiście nie mogliśmy wyjść bez niej!

Mimo pokaźnych zakupów, niestety dzisiaj nie starczyło siły aby przeczytać chociaż jedną krótką bajeczkę. Tata po tygodniu pracy usnął razem z córką, a ja mam chwilę na napisanie posta :)

mama zosi

Brak komentarzy