ŚWIĄTECZNE ZAKUPY Z BABCIĄ ZOSI

Jak co roku o tej porze, zaczęłam myśleć intensywnie o Świętach. i tak długo wytrzymałam! Już na początku Października podstępem włączyłam w samochodzie moją ulubioną płytę "Christmas Swing", ale M mnie przegonił. Końcówka listopada to jednak idealny moment, żeby zacząć planować logistykę spotkań świątecznych, umówić się na pieczenie i dekorowanie pierniczków a także nieco odświeżyć swoje zbiory dekoracji świątecznych. Jak co roku wybrałyśmy się z mamą do naszego ulubionego sklepu Flora Point, gdzie dosłownie można na kilka chwil przenieść się w magiczny bajowy świat. Czasu miałyśmy niewiele, dlatego obstawiam, że to jeszcze nie koniec tegorocznych zakupów.. 

Babcia Zosi :)

Zosia w szale zakupów :) była zachwycona możliwością oglądania każdego z pudełek z lampkami z bliska!flora point ozdoby świąteczne

flora point

flora piontA tutaj nasze zdobycze:

Szklana bomboniera (na szybko włożyłam do niej orzechy włoskie i mandarynki, ale pewnie jeszcze popracuję nad jej świąteczną zawartością)

Świecące gwiazdki na baterie. Chwilowo wiszą w kuchni (TAK, już wiszą! :) )

 I ostatnia dekoracja, kurtyna świetlna do pokoju Zosi :) Pięknie wygląda, ale maluch nie mógł od niej oderwać oczu i zasnąć dlatego przy usypianiu musimy ją wyłączać :)
gwiazdki w pokoju dziecka

mama zosi

Brak komentarzy