BA-BA-BABSKIE SPOTKANIE! PLUS NOWE SUKIENKI DLA ZOSI!

Dzisiejszą imprezę zaczęłyśmy już od 10.30! Ciocia wpadła do nas na poranną kaszkę. Zosia zaprosiła gościa do wspólnej zabawy pt. "podnieś to co zrzuciłam". Obie wyglądały na zadowolone :)Po południu, dla towarzystwa wybrałyśmy się z Zosi Babcią i "jak Dziadkiem Zosi" do sklepu. Moja mama bardzo usilnie próbowała mnie namówić na zakup sukienki dla Zosi argumentując to "Jak Zosia będzie starsza, to powiem jej że nie chciałaś jej kupić!" Jednak sklep mothercare bez przecen nie należy do moich ulubionych. Pomału i bez krzyku udało mi się więc wyprowadzić z niego babcię Zosi.

Za to w H&M udało mi się znaleźć dla malucha (za 9,90!) leg warmers. Mam nadzieję, że sprawdzą się w chłodne dni. Oczywiście wewnątrz, bo na dworzu Zosi nie wystaje już nawet nos!


Po powrocie do domu, Zosia trochę pomagała Tacie w pracy.

Późnym wieczorem, zamarzyło mi się pojechać, do.. Tesco:) Od dawna chciałam się tam wybrać, bo wiem jak fajne rzeczy dla maluchów (i w jak niskich cenach!) można tam znaleźć. Nasz sąsiad chcąc wyciągnąć tatę zosi na spacer, dał się namówić i wybrał się ze mną na wieczorne zakupy. 


Zawartość tego ogromnego koszyka należała w większości do pana ze zdjęcia, natomiast mi udało się znaleźć dla Zosi 2 sukienki i spodnie!

Pierwsza- piękna w drobną czarno-białą krateczkę z białym kołnierzykiem. W grudniu będzie wiele okazji, gdzie Zosia będzie mogła ją założyć. No i najważniejsze, była przeceniona z 59 PLN na 29,50!

Kolejna sukieneczka przeceniona z 62 PLN na 31PLN! (W krateczkę, w lewym dolnym rogu zdjęcia)

Tutaj wszystko wygląda pięknie!Znalazłam też dział ze świątecznymi dodatkami dla dorosłych :)

i oto z czym wyszłam :)
coraz bliżej święta..

mama zosiBrak komentarzy