NAJPOTRZEBNIEJSZE RZECZY, OCZYWIŚCIE Z IKEA

Wybraliśmy się dzisiaj do Ikea, głównie po dwie rzeczy. Dywan do salonu, który przez najbliższy czas będzie użytkowała głównie Zosia oraz krzesełko do karmienia, które będziemy mogli zabrać ze sobą na wyjazd, a po wyjeździe jeżeli dziadkowie się zgodzą na stałe zagości u nich. Zosia odwiedzając ich zawsze będzie miała swoje miejsce do siedzenia :) Na miejscu okazało się, że oprócz tego po co przyszliśmy, wyszliśmy z masą innych oczywiście najpotrzebniejszych rzeczy :) 

Dzisiaj przekonałam się, że zakupy świąteczne w Ikea najlepiej robić tuż przed 24 Grudnia. Większość ozdób i dekoracji była dzisiaj mocno przeceniona. Dla jednego opakowania bombek przecenionego z 14 PLN na 4,99 PLN złamałam nawet moje postanowienie o końcu świątecznych zakupów. ( W tym roku oczywiście!) Co ciekawe, nie mogę znaleźć ich na stronie internetowej, czyli tak jak mi się wydawało, dekoracji jest więcej w sklepie niż w internecie.

Kolejne wspaniałe odkrycie, które czyni Ikea numerem 1 w sklepach przyjaznym dzieciom, jest darmowy słoiczek z obiadkiem/owocami przy zakupie dania dla dorosłego. Jedyne co trzeba zrobić, to odkręcić go przy pani w kasie. Wiem też, że dla zapominalskich w sali zabaw czeka darmowa pieluszka!

Poniżej zdjęcia rzeczy na które zwróciłam uwagę i to co kupiliśmy my.


świetne rozwiązanie, misa z osłonką do ubijania!


Świece śnieżki!Duże przeceny!
szybki przegląd naszych zakupów:plus dywan ADUM

oraz krzesełko 


Plastikowa podkładka, której pewnie nie widać na pierwszym zdjęciu posłuży nam jako zabezpieczenie stołu w okolicach miejsca Zosi zarówno przed jedzeniem jak i uderzeniami wszystkim co wpadnie jej w ręce.Puszki, których też dobrze nie widać prezentują się świetnie i z kartą Ikea family kosztowały tylko 14 PLN za 3 sztuki! Jeszcze nie wiem co będę w nich trzymała, ale nie mogłam bez nich wyjść :)


Domek z piernika do własnego sklejenia i ozdobienia, już nie mogę się doczekać kiedy go zrobimy z Zosią! dokupiłam do niego też kolorowe cukierki.


no i moje piękne bombki za 4,99 


mama zosi

Brak komentarzy