NIEZASTĄPIONA POMOC BRATA! / JARMARK ŚWIĄTECZNY!

Brak ciepłej wody to nie zawsze minus. W tym konkretnym przypadku, na pewno nie dla mnie :) Mój brat postanowił przyjechać do nas na ciepłą kąpiel i przy okazji spędził z nami dzień. Zosi się to bardzo spodobało i uśmiech nie schodził jej z twarzy!

nauka z wujkiem
 jedzenie z wujkiem
 zabawa z wujkiem
 wujek gotuje obiad! :)

Wizyta w sklepie z ozdobami świątecznymi po stroik na drzwi


i oto efekt :)


A wieczorem z tatą zosi, spacer po jarmarku świątecznym! Uwielbiamy świąteczny klimat, nie wyobrażam sobie przygotowania do świąt bez odwiedzenia podobnego miejsca. Czuję niedosyt, dlatego jeszcze w tym roku postaramy się znaleźć konkurencyjne jarmarki. Do pełni szczęścia zabrakło śniegu i chyba większej ilości ludzi.. Według mnie dużą część klimatu tworzą stoliki pełne ludzi jedzących specjały z różnych stron świata. Ogromny plus dla warszawskiego jarmarku za muzykę w tle- tzw Christmas Swing. ( u nas to podstawowa płyta przez cały grudzień!)
My naszą kupiliśmy w tchibo (ale niestety kilka lat temu..)


Tegoroczny Warszawski Jarmark Świąteczny znajduje się na błoniach Stadionu Narodowego. Na jego odwiedzenie macie czas do 6 stycznia 2015 roku. Godziny otwarcia to:
od poniedziałku do piątku 15:30-23:00
sobota i niedziela 10:00-23:00

Co można kupić? 
Choinkę, stroiki świąteczne, słodycze, dekoracje, ciepłe jedzenie, świąteczne swetry, czapki i grzane wino! Dzisiaj był idealny dzień na premierę mojej świątecznej czapki :)mama zosi

Brak komentarzy