UWAGA WIRUS!

Niestety dopadł i nas. Tak podejrzewamy, bo dokładnie nie wiadomo co to jest. Od wczoraj Zosia ma wysoką temperaturę, która waha się od 38 do 39,1 st. C. Innych objawów brak. A temperatura chyba bardziej martwi nas niż Zosię, bo ona śmieje się jak zawsze i wygląda na zadowoloną. Byliśmy dzisiaj u lekarza i Pani doktor powiedziała, że podobno coś fruwa w powietrzu, więc jeżeli nie ma takiej konieczności to lepiej nie chodzić z maluchami w miejsca zatłoczone takie jak galerie handlowe czy restauracje

W chorobie najlepiej pod kocem u taty na kolanach! :)


mama zosi

2 komentarze

  1. Zdrówka dla maleństwa. My też zmagamy się z jakimś wirusem. Emilka ma katarek i kaszle...nasz lekarz mówi, że to nic poważnego ale ja strasznie przeżywam jej chorobę.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy! Na szczęście teraz jest już troszeczkę lepiej, bo jeszcze dzisiaj rano dostaliśmy skierowanie do szpitala.. Chyba Zosia przestraszyła się tego tak samo jak my, bo od tamtej pory zaczęła znowu jeść a biegunka nagle zniknęła. Nie ma nic gorszego niż chore dziecko! Uściski dla Emilki, nie dajcie się wstrętnym wirusom!

      Usuń