DZIEŃ DZIECKA- MOJE POMYSŁY NA PIĘKNE PREZENTY

Maj to absolutnie miesiąc Zosi- imieniny, urodziny i dzień dziecka na deser  na początku czerwca! W tym roku jeszcze przejdzie jeden większy prezent zamiast 3 osobnych :) Pomysłów mam sporo, bo tyle jest pięknych rzeczy, z których wiem że Zosia by się cieszyła.. jednak niestety nasze mieszkanie z pewnością nie pomieści ich wszystkich. Poza tym jestem realistką i wiem, że w tym wieku dziecko najbardziej cieszy się z opakowania po prezencie:) Tak czy inaczej, chciałam się z Wami podzielić moimi propozycjami, być może kogoś z Was zainspirują!
Domek dla lalek, też jest prosty w wykonaniu! Wystarczy mieć dziadka zosi :):):)


  
Kolekcja Maileg, to idealny pomysł na prezent. Każda mała dziewczynka (i jej mama) będzie zadowolona, pojedyncze części są stosunkowo nie drogie a kupowane od okazji do okazji stworzą piękną kolekcję! Jak nie wiecie o co prosić znajomych i rodzinę to proponuję prosić o książeczki (ich nigdy za dużo!) lub drobiazg właśnie firmy Maileg.


Dzieci uwielbiają kartony! A ten wygląda bajkowo. Do tego można go wspólnie pomalować! Gdybym dostała taki domek będąc dzieckiem, myślę, że bym tam zamieszkała :)To już wszystkie moje inspiracje, gdybyście chcieli podzielić się swoimi- chętnie je zobaczę! :)
mama zosi

2 komentarze

  1. a w tym roku na dzień dziecka dla dziewczynek polecam książkę Madeline w Paryżu - kultową dobranockę z naszego dzieciństwa!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pamiętam! :):) Uwielbiałam tę dobranockę! :) dziękuję za przypomnienie :):) pozdrawiam!

      Usuń