JESIENNE (W)AK(A)CJE

Po czym najprościej sprawdzić stan mojego samopoczucia? Po ilości zrobionych zdjęć na wakacjach.. Niestety miejscowość Łapsze Niżne już zawsze będzie nam się kojarzyła z rota wirusem i jego mało przyjemnymi objawami. Wszystko zaczęło się od taty zosi, którego organizm jest na tyle silny, że prawie całkowicie udało mu się zatuszować wszelkie objawy tej paskudnej choroby. Następna w kolejce byłam ja i niestety nie miałam tyle samo szczęścia. Mi rotawirus zaprezentował się dokładnie z każdej ze swoich stron. W pewnym momencie poczułam, że największy luksus o jakim można tylko zamarzyć to moje własne łóżko i toaleta. 
Moje chęci dotyczące zwiedzania okolicznych atrakcji spadły praktycznie do zera. Tata zosi przekonał mnie jednak do wjazdu na Morskie Oko. Argument "będziesz tylko siedziała" był słowem wytrychem i na resztę zgodziłam się w ciemno. Podróż mijała wolno. Zosię zawinęłam w mniej więcej 7 warstw, bo temperaturę mierzyłam własnymi odczuciami. Na górze, kiedy postawiłam swoje nieprzystosowane buty na lodzie i usłyszałam, że mam iść w tych warunkach 0,5h pod górkę, zaczęłam w myślach dziękować za dziwne czasy PRL'u i pakować siebie i swojego rotawirusa do taksówki. 
Dałam radę, weszłam obyło się bez rozwodu.

Te kilka zdjęć to szczyt moich ówczesnych możliwości.
Wracając zatrzymaliśmy się w Krakowie. Odwiedziliśmy mojego brata studenta :)

Mam ciągły niedosyt tego miasta.


Po powrocie do domu, ostatnia w kolejce do wirusa była Zosia. Ją też dopadło na szczęście w domu i na szczęście już pomału przechodzi. Oby ta noc była spokojna.

Jak nowonarodzona, po pełnych relaksu wakacjach
mama zosi

2 komentarze

 1. Oj to rzeczywiście Państwa dopadło ...
  Zosia ma śliczną czapeczkę i kamizelkę - można podpytać skąd to? A jak sprawdza się wózek spacerowy? Jest Pani zadowolona? Pozdrawiam Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jacy tam Państwo.. ;) za młodzi jesteśmy ;) Kamizelka jest ze Smyka (dział chłopięcy) podobną znalazłam tutaj (i jaka cena!) link- mam nadzieję ze zadziała a czapka z H&M kupiona chwilę temu. Na stronie internetowej nie znalazłam identycznej, ale jest bardzo podobna link- mam nadzieję ze zadziała

   Gdyby linki jednak nie zadziałały, wklejam tradycyjnie ;)
   http://www.smyk.com/cool-club-kamizelka-chlopieca-rozmiar-92,p1110515482,ubranka-dla-dzieci-p
   http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0309453003.html

   Pozdrawiamy! :):)

   Usuń