WALKING IN THE WINTER WONDERLAND...

Ciężko jest wrócić do porządku dziennego po ostatnich wydarzeniach w Paryżu. Nie należę do osób, które przeżywają swoje emocje na portalach społecznościowych dlatego też nie komentuję i staram się nie czytać komentarzy. Słowa są tu zbędne. Nie potrafię sobie wyobrazić co czuły ofiary, i co czują teraz ich rodziny. Nie dociera do mnie fakt, że czyjeś dziecko, rodzic, przyjaciel nie wróci już do swoich bliskich.
Jedyne co mogę zrobić, to w ciszy zapalić świeczkę myśląc o wszystkich ofiarach, a nie tylko tych we Francji. Każdy dzień jest cenny, a zwrot "beznadziejny dzień" na stałe wymazuję ze swojego słownika. Święta Bożego Narodzenia zamierzam świętować jak najdłużej, bo w moim przypadku Święta oznaczają spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dla mnie nie ma nic bardziej wartościowego.

*

W niedzielę, jak co roku wybraliśmy się do najprawdziwszego "Christmas Shop". Jest to jeden z tych sklepów, z którego ciężko wyjść zarówno dzieciom jak i dorosłym. Właściciele zadbali o to, abyśmy na te pare chwil mogli się przenieść w świat bajki. Dla nas jest to obowiązkowy punkt na zimowej (w tym wypadku jesienno-zimowej) liście..

Mam nadzieję, że poczujecie z nami klimat świąt :)


moc pozdrowień,
mama zosi

4 komentarze

 1. Witam. Gdzie ten sklep się znajduje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Nasz ukochany sklep znajduje się w przy Mrówczej 212 w Warszawie :) Pozdrowienia! MZ

   Usuń
 2. Zachęcona super filmem ruszam jutro:) pozdrowienia/ Ula ( mama Jaska i Olka)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula, ostrzegam- lepiej zabrać ze sobą dokładnie przemyślaną ilość gotówki, bo z kartą płatniczą można tam przepaść.. ;) Pozdrowienia dla całej czwórki!!!

   Usuń