NARESZCIE JEST! NASZ WŁASNY MINIBE

Poczekać trochę musieliśmy, bo prawie miesiąc, ale jaka była frajda jak już się pojawił? Zosia nie chce z niego wychodzić, co więcej każe mi siedzieć w nim razem z nią :)

Kilka danych gdybyście zastanawiali się nad zakupem:

Średnica: ok 80 cm (całkiem sporo, jeżeli chodzi o zajmowane miejsce w dziecięcym pokoju, jednak mniejszy moim zdaniem być nie może)

Wysokość: 30 cm

Materiał: dobra jakościowo pianka i cienka dzianina dresowa, bardzo miękka i przyjemna.

Kolor: nasz to grafitowy. Do wyboru jest jeszcze jasny szary.

Piłeczki: W zestawie jest 150 plastikowych (dobrych jakościowo piłeczek) Mam wrażenie, że powinno być ich 2x tyle aby basen był napełniony do połowy. 150 to trochę mało. Więcej piłeczek- więcej frajdy, wiadomo :) Kolory piłek są wspaniałe! Można oczywiście wybrać opcję kolorową, której jest masę na rynku, ale dostępne są też kolory takie jak biel, czerń i szarości. Na te właśnie 3 kolory zdecydowałam się do pokoju Zosi.

Przesyłka: basen przyjechał do nas w estetycznym pokrowcu. Po wyjęciu Basenu z pokrowca, okazało się, że kształt nie przypomina koła. Zajrzałam do instrukcji i tak jak uprzedza producent, basen samoistnie powrócił do swojego pierwotnego kształtu w ciągu godziny od rozłożenia.

A tutaj kilka ujęć Zosi w baseniku. Naprawdę ciężko było zrobić nieporuszone zdjęcia ;)

pool with balls for kids

2 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. oj tak, jest radość! :) PS- paczki już dzisiaj wysłane przed 14.00 więc najprawdopodobniej dotrą do Was jutro :):)

      Usuń