WIZYTA U DZIADKÓW/ KRAKÓW/ KRYNICA ZDRÓJ

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy mając kilka dni wolnego zostali w domu... W przerwie świąteczno-sylwestrowej udało nam się odwiedzić 3 miejsca.

KRÓTKA WIZYTA U DZIADKÓW
 WIZYTA W KRAKOWIE

Podróż do Krynicy postanowiliśmy rozłożyć na dwa dni. Na noc zatrzymaliśmy się w Krakowie. Udało mi się znaleźć godne polecenia apartamenty LAIKO APARTMENTS w samym centrum Krakowa. Oprócz apartamentów na stronie Laiko Apartments jest też wiele miejsc wartych odwiedzenia rekomendowanych przez właścicieli. Gdybyście wybierali się do Krakowa i nie mieli ochoty trafić do restauracji nastawionej na turystów to warto zajrzeć tutaj

takie czasy..


Kraków jest miastem do którego będziemy wracać jeszcze przez jakiś czas i za każdym razem odkrywać nowe rzeczy. Ten widok bardzo kojarzy mi się z Paryskimi ulicami.
Pyszne miejsce na mapie Krakowa. CUPCAKE CORNER 


Restauracja DESTINO. Piękne wnętrza w samym sercu Krakowa. Pyszne jedzenie, przystępne ceny, menu i krzesełko do karmienia dla dzieci. Gdybyśmy mieszkali w Krakowie, pewnie byłaby to jedna z naszych ulubionych restauracji.KRYNICA ZDRÓJ

Tak jak w zeszłym roku, sylwestra spędziliśmy w Krynicy. Tym razem różnica wieku 3 miesięcy przestała być widoczna i maluchy przepadały za swoim towarzystwem! Zosia nauczyła się mówić Julia i od rana wolała swoją przyjaciółkę :)

Sylwester dziewczynek :)
Nie przepadam za petardami i hałasem który się z nimi wiąże dlatego znaleźliśmy cichą wersję przyjazną, śpiącym już o tej godzinie, dzieciom :) 


Podłoga to zawsze najlepsze miejsce do zabawy :)


Szczęśliwego nowego roku kochani!
mama zosi

2 komentarze