POLSKA NA WEEKEND: BYDGOSZCZ I TORUŃ

Kilka tygodni temu dało nam się odwiedzić Bydgoszcz i Toruń. W Bydgoszczy byłam po raz pierwszy i zupełnie nie miałam pojęcia jak pięknym jest miastem. Połączenie zabytków z nowoczesną architekturą oraz całe mnóstwo wspaniałych miejsc na spacery czy pyszny obiad. Już dawno żadne polskie miasto tak mi się nie spodobało, dlatego jeżeli nigdy tam nie byliście to wykorzystajcie piękną pogodę i jedźcie to nadrobić! :)

W Toruniu byłam już kilka razy, ale nie mogę się przekonać do tego miejsca.. Jest ładny to fakt, ale wiecznie zatłoczone ulice nie dają w pełni poznać uroków swojego miasta. Po kilku godzinach miałam już dosyć zwiedzania i chciałam jak najszybciej wracać. Być może damy mu jeszcze szanse po sezonie, może nas czymś zaskoczy.

BYDGOSZCZ

 TORUŃ
mama zosi

2 komentarze

  1. w obu miastach największy tłok jest latem, w Bydgoszczy wszyscy się wtedy wybierają na Wyspę Młyńską i Stary Rynek, natomiast w Toruniu nie da się chodzić po starówce ze względu na to, że przyjeżdża dużo wycieczek, najlepiej jest się zatem wybrać tam wczesną wiosną lub jesienią, albo wychodzić rano/wieczorem na zwiedzanie, kiedy nie ma jeszcze tłumów, Pozdrawiam Bydgoszczanka studiująca w Toruniu ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cenna uwaga :) tlumy to nie jest cos co lubimy.. Pozdrowienia!

      Usuń